Tlačová správa:


Leto sa nekončí, zažite prímorskú atmosféru priamo v centre mesta

Košice – Košičania a návštevníci metropoly východu zažijú horúce leto a prímorskú atmosféru priamo v historickom centre mesta. Podujatie s názvom Leto sa nekončí, ktoré pripravila nezisková organizácia Košice región umenia a kultúry, odštartuje na Hrnčiarskej ulici a pred Miklušovou väznicou vo štvrtok 30. augusta o 16:30.

Exotické rytmy predvedie kapela Los Massaceros a dav spolu s nimi roztancuje košická inštruktorka zumby Petra Lacková. Okoloidúci si budú môcť vychutnať dovolenkovú atmosféru, zaspievať a zatancovať si, otestovať si svoju šikovnosť v kreatívnom workshope alebo sa započúvať do príjemnej hudby.

Podujatie Leto sa nekončí pripravila nezisková organizácia Košice región umenia a kultúry a je súčasťou projektu Prechádzky uličkou remesiel, ktorý je podporený Ministerstvom kultúry SR. Príprava a realizácia týchto podujatí je v súlade s aktivitami EHMK 2013. Cieľom projektu je zvýšenie kultúrno-spoločenskej hodnoty Hrnčiarskej ulice v Košiciach a vzbudenie záujmu o existujúce remeslá.

 

Fotogaléria z podujatia:


Povedali o podujatí:

http://www.kosice.estranky.sk/clanky/pozvanky-na-akcie-a-podujatia/pozvanka—leto-sa-nekonci.htmlhttp://www.piestanskydennik.sk/sita-detail/?tx_kiossita_pi1%5Bdetail%5D=113998

http://www.kosice2013.sk/sk/clanok/Leto-sa-nekonci-zazite-primorsku-atmosferu-priamo-v-centre-mesta

http://korzar.sme.sk/c/6514041/neprehliadnite-stvrtok-30-augusta.html

http://udalosti.noviny.sk/udalosti-clanky/28-08-2012/prehlad-udalosti-ocakavanych-vo-stvrtok-30-augusta.html